صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
دانلود جدیدترین بازی و نرم افزار
امین یوسفی جمعه پانزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱
              

دانلود بازی Fireburst 2012 با لینک مستقیم + کرک

*** نسخه کامل همراه با کرک SKIDROW ***

Fireburst بازیکنان را در دنیایی پر از هیجان و آتشین قرار می دهد. در بین چرخ ماشین های مسابقه دهنده های مختلف، راننده باید به بالاترین سرعت خود دست پیدا کند و با ضربه زدن به رقیبان آنها را از مسیر خارج کنند. با استفاده از سیستم جدید خود به بازیکنان امکان بازی در حالت های 1 نفره و چند نفره را می دهد. عنصر آتش به صورت محسوسی در تمامی مانورهای ویژه به چشم می آید. برای مثال ممکن است که شما ماشین خود را توسط شعله های آتش محافظ بپوشانید یا  با انفجار آتش ، رقیبان خود را منفجر کنید! 
امکانات :
-    نقشه های مختلف مسیر مسابقه : بیش از 15 مسیر مسابقه و نقشه در این بازی وجود دارد که شامل فرودگاه، اسکله، زمین های استخراج نفت، مجرای فاضلاب، پالایشگاه ها، انبارهای قدیمی و آبشارهای زیبا می باشند.
-    ماشین های مختلف : رانندگان می توانند بین 16 ماشین مختلف در 4 دسته شامل Buggy، ماشین های ماهیچه ای، کامیون ها و Offroader/4×4 یکی را انتخاب کنند.
-    قابلیت های Fireboost منحصر به فرد : هر ماشین در کلاس خودش دارای قابلیت مشخصی از Fireboost است. توپ آتشین : ماشین در آتش پوشیده شده و آتش از آن زبانه می کشد. چرخ های آتشین : ماشین ها روی جاده، آتش باقی می گذارند تا ماشین های پشتی خود را از بین ببرند. دیوار آتشین : یک باریکه قدرتمند آتش که به تمامی ماشین های نزدیک صدمه می زند.  هوای آتشین : انفجارهای عظیمی که هر کسی را در اطرافش بخار می کند.
-    شخصیت های نامتعارف : 16 شخصیت نامتعارف در بازی برای انتخاب وجود دارند.
-    دستکاری ماشین ها : راننده ها می تواند تغییرات زیادی روی ظاهر ماشین خود دهند. بیش از 1250 پوسته برای ماشین و شخصیت برای راننده ها وجود دارد که باید آزاد شوند.
-    گیم پلی قدرتمند با پشتیبانی از بازی 4 نفره در صفحه تقسیم شده و بازی یک نفره.

تصاویری از بازی:

بازی Fireburst

بازی Fireburst

بازی Fireburst

بازی Fireburst

 


 

بازی Fireburst دانلود بخش 1: لینک مستقیم - غیر مستقیم از Rapidshare

بازی Fireburst دانلود بخش 2: لینک مستقیم  - غیر مستقیم از Rapidshare

بازی Fireburst 1.4 GB

 

بازی Fireburst آموزش نصب

1. پس از دانلود تمامی بخش ها, بخش اول را با برنامه  Winrar استخراج نمایید.
2. فایل های ISO را با برنامه 
Daemon Tools باز کنید و بازی را نصب نمایید.

بازی Fireburst رمز: www.p30day.com

بازی Fireburstتوجه: این نسخه فشرده شده دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.


برچسب‌ها: بازی Fireburstبازی اتومبیلرانیبازی خودروبازی ماشین

اسلایدر